ברק פליישר

שלום, שמי ברק ואני מורה ליוגה ומטפל. יש לי ניסיון רב ב הוראת יוגה  עם התמחות ביוגה תרפיה. במשך שנים עבדתי במרפאות לרפואה משלימה וכיום אני מלמד ומטפל בקליניקה פרטית בתל אביב.

היוגה היתה בשבילי אהבה ממבט ראשון. חיפשתי דרך לטפל בכאבי גב שסבלתי מהם בדרך שתשלב גוף ונפש. מייד הבנתי שמצאתי כלי נהדר שימלא חלק חשוב בחיי. היום אני מתרגל יוגה מדי יום, ומוצא סיפוק רב בלהעביר מהידע ומהניסיון שצברתי.

אני מזמין אתכם ליצור עימי קשר ולבדוק כיצד אתם יכול לשפר את איכות חייכם בעזרת כלים מסורתיים, פשוטים ויעילים.  

 

הכשרה

  • קורס הסמכה למורה ליוגה עם המאסטר ט.ק.ו דסיקשר ,צ'נאי, הודו.
  • קורס למדריכים בכירים ליוגה, מכון ווינגייט.
  • תלמיד של המורה ליוגה שחר בן דוד.
  • השתלמויות וקורסים בארץ ובחו"ל בנושא יוגה ויוגה תרפיה עם מורים בכירים כגון: ט.ק.ו דסיקשר, Dr N.Chandraseharan, ברנרד באונשו, רחל זולברג , שחר בן דוד וליאורה קסטנבוים.
  • קורסים בעיסוי תאילנדי עם נועם טירולר מוכרים על ידי הארגון הבינלאומי THAI

תלמידים מספרים

 

מירה מתמודדת עם מחלת לב ודלקת פרקים

מזה כמעת שנה, ברק פלישר נותן לי פעם בשבוע שיעור יוגה ואני מתרגלת כל יום לפי הנחיותיו. פניתי אליו מכיוון שיותר לא הייתי מסוגלת לעשות פעילות גופנית בגלל הרעה במחלת לב וגם תוך תקווה שיוגה יפחית כאבים מהם סבלתי בגלל ארטריטיס. בעזרת ברק למדתי להיות מודעת לגוף שלי, לכבד אותו, לשלוט עליו בעדינות וברכות ולקבל את מגבלותיו. אני מאוד נהנית ומהדרכתו המאוד מקצועית ואנושית מעידודו של ברק ומהתרגול היום-יומי. תוך התמדה וסבלנות ובלי להעמיס על גופי החלש, מצבי השתפר בהדרגה: הכאבים הנובעים מארטריטיס פחדו עד כדי כך שאני שוקלת להפסיק את התרופות, אני רגוע וישנה הרבה יותר טוב, יש לי יותר כוח בידיים וברגליים, אני יותר גמישה, הנשימה שלי התרחבה ואולי התקדמות מחלת הלב נבלמה...

מחירים

שיעור יוגה פרטי/ יוגה תרפיה

  • 250 ש"ח לשיעור
  • 1000 ש"ח ל 5 שיעורים
תוספת להגעה לבית התלמיד (באיזור תל אביב) 100 ש"ח.