שיעור יוגה פרטיכאשר אנחנו חושבים על שיעור יוגה, רובנו חושבים על שיעור המתבצע בקבוצה, מספר תלמידים המתרגלים יחד את אותו האימון. דרך נוספת לתרגל יוגה היא במסגרת של שיעור פרטי.

צור קשר לקביעת שיעור פרטי

אודות ברק פליישר

יתרונות התרגול במסגרת של שיעור יוגה פרטי


מטבע הדברים, כאשר שיעור היוגה מתבצע אחד על אחד יש למורה את היכולת לראות את התלמיד בצורה מדויקת וברורה הרבה יותר מאשר בשיעור קבוצתי. הדבר מוביל למספר יתרונות.

  •  השגת יעדים בצורה מדויקת ומהירה


במקרים רבים רוצים לתרגל יוגה על מנת להשיג מטרה מסוימת, למשל לשפר את הגמישות, ללמוד להירגע לאחר יום העבודה או לשפר את היציבה. במקרים אלה, התאמת האימון לאיכויות והמגבלות של התלמיד באופן אישי, יאפשר להגיע לתוצאות מדויקות ומהירות.

  •  מניעה של פציעות


יוגה היא פעילות עם פוטנציאל להשפיע על המתרגל. אם היא לא מתבצעת בצורה נכונה, ישנה האפשרות להיפצע במהלך התרגול. כאשר התרגול נעשה במסגרת של שיעור יוגה פרטי, המורה יכול לוודא בצורה הטובה ביותר, שהתלמיד מבצע את התרגילים השונים, בצורה נכונה ובטוחה.

  • מאפשר טיפול בבעיות בריאות מסוימות


יוגה יכולה להיות כלי יעיל לטיפול בבעיות בריאות שונות כגון: כאבי גב, לחץ דם גבוה, דלקת פרקים ואסטמה. דרך התרגול הזאת נקראת יוגה תרפיה והיא מתבצע במסגרת של שיעור יוגה פרטי.

  • יצירת קשר אישי בין המורה לתלמיד


מסורת היוגה שמה דגש רב על מערכת היחסים בין המורה לתלמיד. כאשר מתפתחים יחסי אמון בין התלמיד למורה, מתוך היכרות אישית, לתרגול היוגה פוטנציאל גבוה לשאת פירות מועילים. באופן טבעי, הקשר הזה מתפתח בצורה יותר מהירה במסגרת של שיעור יוגה פרטי.