שיעור יוגה פרטני, עם התייחסות לצרכים והמאפיינים האישיים של התלמיד, מתאים לכל גיל ומצב גופני. התרגול משפר את הכושר הגופני, מפחית מתח פיזי ונפשי ועוזר לשמר את החיוניות במהלך האתגרים והשינויים במהלך החיים. השיעורים מתקיימים בבית התלמיד, בסטודיו במרכז תל אביב או אונליין.

ויני יוגה

ויני יוגה היא שיטת תרגול המושפעת מהוראתו של המורה ההודי דסיקשר ( DESIKACHAR). בתרגול ויני יוגה ישנם מספר עקרונות מרכזיים, ביניהם הצורך להתאים את באופן אישי למתרגל , תיאום בין התנועה לנשימה בזמן תרגול תנוחות יוגה ושילוב של טכניקות שונות באימון. במסורת זו אנו משתמשים במגוון רחב של כלים כגון: תנוחות יוגה, תרגילי נשימה, וויזואליזציה ודמיון מודרך, תרגילי ריכוז ומדיטציה.

דסיקשר נולד למשפחה של יוגים. אביו היה ט. קרישנמצ'ריה שלו היה תפקיד חשוב מאוד בהתפתחות היוגה במאה ה-20. דסיקשר המשיך את עבודתו של אביו, הוא הכיר היטב את הטכניקות המסורתיות של היוגה והבין, שעם הצורך לשמר את עקרונות התרגול המסורתי, יש צורך להתאים את דרך השימוש בהם לאורח החיים המודרניים.

קישור לראיון עם דסיקשר

תרגול בשיטת ויני יוגה

יוגה ככלי לשינוי

מדוע כל כך קשה לנו לשנות דברים בחיים שלנו? מה עוצר אותנו מלממש את הרצון שלנו לעשות דברים אחרת? ובכן, היוגה מציעה נקודת מבט מעניינת על הנושא והיא גם מציעה דרכים להתמודד עם הבעיה. למאמר המלא

תרגיל נשימה בסיסי
Scroll to Top